TAKIM ELBİSELERDE GÖMLEK KRAVAT HEDİYE!

ZAYFA Kimdir?

Tekstil sektörüne 1979 yılında adım atan firmamız, oluşan tecrübe ve birikimlerini daha geniş kitlelerle paylaşma adına 1996 yılında hazır giyim imalatına başlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışında kabul görmüş ZAYFA markası ile yoluna devam eden firmamız kendine özgü tasarım ve modelleri ile dünya standartlarına uygun şekilde üretimlerine devam etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile hizmet veren firma her zaman müşteri odaklı çalışmaları ile dikkat çekerken bu duruşu ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Kendini sürekli geliştiren ve yenilenmeye açık olan zayfa.com.tr müşterilerine daima son teknoloji ürünlerini kaliteli ve uygun fiyatlarla sunmayı kendine amaç edinmiştir. Firmanın bu amaçları doğrultusunda geliştirdiği farklı projeleri sektörüne öncülük etmesini sağlamaktadır. Erkek Giyim üzerine oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma bu ürünlerini yaklaşık 7 yıldır internet üzerinden satarak Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir.

Yılların Tecrübesi, Bugünün Enerjisi

zayfa.com.tr ihtiyacı olan herkesin ekonomik ve güvenilir bir şekilde Erkek Giyim alışverişi yapmasına olanak sağlıyor. Firmanın 40 yılı aşkın sürede edinmiş olduğu tecrübeyi yeni nesil teknolojilerle birlikte sunan web sitesi değişen alışveriş alışkanlıklarına rahatça uyum sağlıyor. Ürün çeşitliliği, satış öncesi ve sonrası destekleri, avantajlı alışveriş seçenekleri ve uygun fiyatları ile herkesin ihtiyacını karşılayan site sunduğu güven ile en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Sitemiz 12 aya varan taksit seçenekleri, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo avantajları ile herkesin gönül rahatlığı ile alışveriş yapmasını sağlıyor.

Teknoloji ve Kalite Bir Arada

Her zaman kaliteli ve son teknolojiye sahip ürünleri müşterileri ile buluşturan zayfa.com.tr sayesinde tüm erkek takım elbise ve erkek giyim ürünlerine ulaşabilirsiniz. Malzeme kalitesinin öneminin farkında olan firma müşterilerine her zaman insan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek, güvenilir ve belgeli ürünler sunar.